Doprava zadarmo pri objednávke nad 50€

SKIN REGIMEN ABIENCE ROOM SPRAY 100 ml

Kód: 684
€58,80
Vypredané

vôňa do priestoru s aromaterapeutickými účinkami

Detailné informácie

Výber 2 kuriérskych spoločností
Výber 2 kuriérskych spoločností
GLS / DPD
GLS balíkomat
GLS Parcel Shop
Balíkomat

Podrobný popis

Stelesnenie vône /skin regimen/ v spreji.

Zloženie z éterických olejov, Borievky, Copahu, ružového dreva a cédrového dreva prepožičiavajú spreji charakteristickú a ikonickú unisexovú vôňu pre okamžité osvieženie prostredia a povzbudenie zmyslu. Používajte ho na prevoňanie miestností, do uzavretých priestor napríklad skríň, spa zariadeniach pre unikátny aromatický pôžitok.

Aktívne ingrediencie.

Esenciálny olej z Borievky: Živica extrahovaná z bobúľ je účinný neurotón, ktorý môže pomôcť v prípade stresu, úzkosti alebo osobného vyhorenia. Má veľmi dobrý
celkový vplyv na emočný systém a pomáha rozptýliť negatívne emócie ako je neistota, osamelosť, smútok a vina.

Esenciálny olej z Kopaivy: Esenciálny olej z Copaiby získaný formou tekutej živice z kmeňa Copaifera Officinalis L. nádhernou vôňou mnohým ľuďom pripomína sladké vo forme teplého medu. Vôňa pri vdýchnutí zmierňuje pocit akejkoľvek úzkosti a pocit stresu.

Essenciálny olej z ružového dreva: Essenciálne oleje z ružového dreva sú extrahované na základe parnej destilácie z kmeňa. Má jemnú, ľahko ženskú vôňu, ktorá pomáha liečiť depresiu a prinášať pocity šťastia a sily. Olej z ružového dreva tiež pomáha upokojiť myseľ.

Essenciálny olej z cédrového dreva: Olej je extrahovaný cez vetvy a korene cédra. Má charakteristickú arómu, ktorá pripomína ceruzkové hobliny. Upokojuje ducha a upokojuje aj nervové napätie. Energetický esenciálny olej z cédra je mimoriadne užitočný v prípade úzkosti. Vyvíja silné, posilňujúce účinky pre telo a myseľ.

POUŽITIE:
Nastriekať do priestoru, ďalej od oblasti tváre.

ODPORÚČANÉ:
Sprej použite v miestnosti, v ktorej chcete nechať rozvinúť arómu vône.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: