Doprava zadarmo pri objednávke nad 50€

STAROSTLIVOSŤ O MUŽA

PASTA & LOVE zhŕňa myšlienku muža, ktorú sme si pre túto líniu predstavili. Je to bon vivant: Muž, ktorý vie oceniť kvalitu vecí a ktorý sa rozhodne nimi obklopiť. Kultúra, dobrá kuchyňa, strih na mieru, bicykel vo voľnom čase, namiesto znečisťujúceho automobilu, relaxačná prestávka za barovým stolom, pred espressom pripravenému k dokonalosti.
Muž, ktorého sme si predstavovali, cestuje okolo sveta, ale nestráca svoju identitu a váži si svoje vlastné tradície a hodnoty. PASTA & LOVE oslavuje pohodu s jemnou iróniou, evokuje dva symboly, ktoré najviac vystihujú Talianskú kultúru po celom svete. Dobré jedlo a lásku.

Fľaše sú čiastočne vyrobené z recyklovaného skla (34% po ukončení spotreby a 24% z priemyselného odpadu), aby mali menší dopad na životné prostredie. Všetky balenia Pasta & Love sú recyklovateľné, vrátane gélu na holenie.

PASTA & LOVE produkty tu .

Taktiež emisie oxidu uhličitého, generované z výroby všetkých balíkov línie, sú plne kompenzované vďaka projektu EthioTrees, ktorý zabezpečuje opätovné zalesnenie prírodných rezervácií v severnej oblasti Etiópie, ktorej hrozí dezertifikácia. Všetky výrobky rady majú veľmi výraznú citrusovú a energickú vôňu.
Okamžitá sviežosť vyžaruje z citrónov, bergamotu a pomarančových kvetov, ktoré dominujú vo vrchných tónoch, obklopené tónmi dúhovky a pačuli, ktoré vôňu obklopujú a pôsobia živo a jemne.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie