Doprava zadarmo pri objednávke nad 50€

HEART OF GLASS INSTANT BONDING GLOW 300 ml

Kód: 774
Novinka Tip
Značka: Davines
€24,60
Skladom

posilňujúce, extra lesklé sérum pre prirodzené a upravené blond vlasy

Detailné informácie

Výber 2 kuriérskych spoločností
Výber 2 kuriérskych spoločností
GLS / DPD
GLS balíkomat
GLS Parcel Shop
Balíkomat

Podrobný popis

Pomáha predĺžiť trvanie farebného tónu.
- Ideálne pre citlivé alebo poškodené blond vlasy, najmä tie, ktoré často podstupujú odfarbovanie, zvýrazňovanie a tónovanie/farbenie.
- Ľahké koncentrované ošetrenie v sére, ktoré okamžite dodáva vlasom posilňujúci účinok spolu s vysokým leskom, hydratáciou a hebkosťou.
- Vlasy sa zdajú lesklé, hladšie a silnejšie bez ťažoby.
- Vzorec chráni a obnovuje blond vlasy pred poškodením spôsobeným vonkajšími činiteľmi a chemickými úpravami.
- Vďaka svojmu účinku proti vyblednutiu dokáže predĺžiť trvanie farebného tónu a tiež trvanie lesku farby. Inovatívna ľahká mikrofluidná textúra poskytuje okamžitú účinnosť, ktorá nevyžaduje čas pôsobenia a nezaťažuje vlasy, vďaka čomu je produkt ideálny aj pre stredné až jemné vlasy.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI A VÝHODY
• Časovo úsporné ošetrenie bez času pôsobenia.
• Až + 37% ODOLNOSŤ PROTI LÁMANIU VLASOV
• + 43 % ANTI FADING efekt, pre dlhšie trvajúce blond
• 6 X LESKLEJŠIE vlasy
• Predĺži TRVANIE FAREBNÉHO TÓNU o 83 %.
• LESK FARBY AŽ 6 TÝŽDŇOV
• Podporuje hydratáciu a hebkosť, zanecháva vlasy hodvábne, lesklé a ľahko sa rozčesávajú.
• Poskytuje obnovu povrchu, vypĺňa pórovitosť vlasov.

Ideálne použitie v salóne:
• Jednoduchá a rýchlá doplnková starostlivosť;
• Ideálne po farbení alebo zosvetľovaní a tónovaní; bez zásahu do priamych pigmentov
Ideálne pre domáce použitie:
• Možno použiť pri každom umývaní ako ľahké ošetrenie a extra lesk.

VLASTNOSTI FORMULE
Na zabezpečenie optimálneho výkonu sú kľúčové zložky produktu:
• NOVÝ! Rozjasňujúci amino koncentrát, ktorý dodáva produktu beztiažovú mliečnu ošetrujúcu textúru, plus extra lesk a zjemňujúci účinok:
              o Prírodná a biologicky odbúrateľná zložka, ktorá obsahuje olej, glycerín a malé množstvo mierneho povrchovo aktívneho činidla produkovaného fermentáciou.                o Jedinečná štruktúra, tvorená peptidovým kruhom pozostávajúcim zo 7 aminokyselín, prispieva k vytvoreniu mikroemulzie s výraznými vlastnosťami, charakterizovanej malou veľkosťou kvapiek a vysokou uniformitou.
              o Umožňuje získať ľahkú a hladkú textúru, podporujúcu okamžitú účinnosť aktívnych zložiek v zložení, prostredníctvom vysoko hydratačného mliečneho mlieka, ktoré dodáva vlasom dokonalý výsledok bez toho, aby ich zaťažovalo.

• Biacidic bond complex pre spevňujúci a posilňujúci účinok na vlasový prameň:
              o Poškodené vlasy strácajú svoju elasticitu a stávajú sa slabými v dôsledku agresie UV žiarenia, silného chemického ošetrenia, nadmerného používania horúcich nástrojov a absorpcie vody, čím sa zvyšuje pórovitosť vlasov: vlákno vystavuje svoje disulfidové väzby lámavosti, čím sa uvoľňujú jednotlivé skupiny síry, ktoré môžu byť vystavené hyperoxidácii;
              o Exkluzívny komplex biacidických väzieb, patentovaný laboratóriami Davines, spája posilňujúcu silu kyseliny maleínovej so silnou antioxidačnou silou kyseliny lipoovej (v rámci molekuly liposol maleátu);
              o Mimoriadne pôsobí na vlasy, pretože ich chráni pred oxidačným poškodením a spája väzby, ktoré sú slabé a majú tendenciu sa lámať. Aktívna zložka pôsobí tak, že bráni poškodeniu, ale zároveň pomáha aj zotaviť sa z poškodenia.
• Výťažok z baobabu pre výživu a pružnosť vlasov:
              o Táto 100% prírodná zložka, ktorá pochádza zo semien Baobabu, je botanickou alternatívou kremíkov.
              o Má ošetrujúci účinok, poskytuje výživu, disciplinuje a pruží vlasy. Ukázalo sa tiež, že poskytuje silu a zlepšuje fázu česania.
              o Extrakt sa získava z baobabových plantáží, ktoré sú vysadené a obhospodarované trvalo udržateľným spôsobom v menej rozvinutých oblastiach Afriky, aby prispeli k ekonomickému rastu miestneho obyvateľstva.
              o Vďaka extraktu z Baobabu: suché vlasy sa ľahšie rozčesávajú až o +67 %.

• Formulácia bez silikónov a alkoholu
• Prirodzenosť a biologická odbúrateľnosť:
• 93,3 % biologicky odbúrateľných zložiek
• 94,8 % zložiek prírodného pôvodu

VLASTNOSTI BALENIA
Fľaša je vyrobená zo spotrebiteľského recyklovaného plastu (nazývaného r.pet). Špeciálna čierna farba neobsahuje žiadnu sadzbu, čo umožňuje odhaliť obal a ľahko ho recyklovať.

POUŽITIE:
Po umytí vlasov šampónom vytlačte z vlasov prebytočnú vodu a naneste prípravok priamo do dĺžok a končekov vlasov. sMasírujte, aby sa vlasy úplne nasýtili a rozčešte, aby sa produkt rozložil aj na korienky. Dôkladne opláchnite.
V prípade potreby pokračujte s kondicionérom Heart of Glass Rich alebo Intense treatment. Dokončite s Heart of Glass Sheer glaze pre dokonalé vysušenie a ochranu vlasov.
Odporúča sa použiť 1 dávku (= 20 ml) na stredne krátke vlasy a 2 dávky (= 40 ml) na dlhé vlasy. Dodatočnú dávku možno odporučiť pre veľmi dlhé a veľmi kučeravé vlasy.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: