Doprava zadarmo pri objednávke nad 50€

SUBLIME SKIN PEEL PADS 28 PCS

Kód: 741
Novinka Tip
Značka: Davines
€64,70
Skladom

dvojité exfoliačné podložky na očné okolie

Detailné informácie

Výber 2 kuriérskych spoločností
Výber 2 kuriérskych spoločností
GLS / DPD
GLS balíkomat
GLS Parcel Shop
Balíkomat

Podrobný popis

Vopred namočené bavlnené podložky pre dvojitú exfoliáciu: mechanické, vďaka pôsobeniu kyselinou nasiaknutej podložky a chemické, vďaka kyseline glykolovej, mliečnej a citrónovej, ktoré zaisťujú hladšiu a jasnejšiu pokožku tým, že pôsobia proti známkam starnutia a foto-starnutia.

VEDOMÁ VEDA O KOŽI™ produkt s 95,5% prírodnými zložkami so silikónmi, živočíšnymi derivátmi, minerálnymi olejmi, umelými farbivami, etoxylátmi (PEG) a akrylátmi. Žiadne pridané fragrance.

CHARAKTERISTIKY
Praktické balenie s 28 vankúšikmi poskytuje správne množstvo na ošetrenie, ktoré podporuje normálny mesačný proces regenerácie buniek. Je tiež odporúčaný v kombinácii s profesionálnymi peelingovými cyklami na prípravu pokožky a zlepšenie výsledku.

 

AKO TO FUNGUJE
KYSELINA GLYKOLOVÁ 3,5% alfa-hydroxy kyselina, ktorá intenzívne stimuluje epidermálny bunkový obrat Molekulárna štruktúra umožňuje hlboký účinok proti starnutiu.

KYSELINA MLIEČNA 2,5% alfa-hydroxy kyselina, ktorá oslabuje medzibunkové spoje, ktoré viažu keratinocyty v stratum corneum, čo im umožňuje sa oddeliť. Podporuje aj hydratáciu, prepožičiava pokožke tesnosť a plnosť. KYSELINA CITRONOVÁ 3% prispieva k exfoliačnému účinku a zvyšuje jej pôsobenie chelatačným účinkom na poškodenie slnkom a znečistenie.

KYSELINA HYALURONOVÁ v širokej škále molekulových hmotností, ktorá podporuje hydratáciu na všetkých úrovniach a podporuje vyhladzujúci účinok hydroplniča.

Použitie:
Aplikujte večer na vyčistenú a suchú tvár a krk a nechajte uschnúť. Neoplachujte. Pre citlivejšiu pokožku používajte každú druhú noc. Na použitie v kombinácii s Sublime Skin Color Perfect SPF50 alebo s Skin Regimen Urban Shield SPF30 ráno.

ODPORÚČANÝ
Ako mesačné ošetrenie pre zrelé, silné a odolné pleti, ktoré vykazujú známky foto-starnutie.

UPOZORNENIE NA SPÁLENIE SLNKOM: tento produkt obsahuje alfa hydroxykyselinu (aha), ktorá môže spôsobiť citlivosť pokožky na slnko a najmä možnosť spálenia slnkom. Používajte iba podľa pokynov. Odporúča sa, aby pred vystavením slnku používatelia pokryli oblasti, kde bol aplikovaný opaľovací krém. Používajte opaľovací krém, noste ochranný odev a obmedzte pobyt na slnku pri používaní tohto produktu a po dobu jedného týždňa potom. Kontakt výrobku s pokožkou musí byť obmedzený frekvenciou alebo trvaním. Vyhnite sa kontaktu s očami a periokulárnou oblasťou. Pokiaľ je podráždenie per-sists, prerušte užívanie a poraďte sa s lekárom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: