Doprava zadarmo pri objednávke nad 50€

SUBLIME SKIN EYE PATCH 6PCS

Kód: 729
Novinka Tip
Značka: Davines
€76,40
Skladom

náplasť na očné okolie - očná maska

Detailné informácie

Výber 2 kuriérskych spoločností
Výber 2 kuriérskych spoločností
GLS / DPD
GLS balíkomat
GLS Parcel Shop
Balíkomat

Podrobný popis

Osviežujúca a korektívna hydrogélová maska s peptidmi pre intenzívny účinok, ktorá poskytuje okamžitú úľavu očnému okoliu a viditeľne v priebehu niekoľkých minút koriguje známky únavy a opuchov.

CONSCIOUS SKIN SCIENCE™ produkt s 97,3% prírodnými zložkami so silikónmi, živočíšnymi derivátmi, minerálnymi olejmi a umelými farbivami. Žiadna pridaná vôňa.

CHARAKTERISTIKY
Osviežujúca, príjemná a ľahko použiteľná náplasť je praktickým ex-press produktom alebo ako týždenná liečba. Počas niekoľkých minút sú známky únavy vymazané. Pri neustálom používaní náplasť tiež pôsobí na známky starnutia.

AKO TO FUNGUJE
HESPERIDIN multipeptidový komplex s tromi účinkami na opuchy a známky únavy v oblasti očí: znižuje priepustnosť kapilár, aktivuje lymfatický systém a znižuje zápal.

PEPTIDOVÝ KOMPLEX S CHRYSINOM, flavonoidom, ktorý má "anti-modrý účinok". Spoločne stimulujú rozjasňujúce enzýmy, ktoré eliminujú akumulovaný bilirubín, čím zlepšujú vzhľad tmavých kruhov. Znižujú aj zápal, ktorý ohrozuje priepustnosť ciev.

HEXAPEPTIDE napodobňuje štruktúru ľudského kolagénu. Aktivuje syntézu nového kolagénu, podporuje regeneráciu tkanív a obnovuje dermálne-epidermálne križovatky.

Použitie:
Odstráňte make-up a dobre očistite očné okolie a jemne osušte. Náplasť sa odstráni a aplikuje sa na oblasť pod očami, pričom väčšia časť je umiestnená na prednej strane a vnútorná časť je čo najbližšie k mostíku nosa, ako je znázornené na obrázku na obale. Nechajte pôsobiť najmenej 10 minút. Môže byť tiež ponechaný na hodinu alebo dokonca celú noc pre intenzívnu anti-aging starostlivosť. Môže byť použitý ako záchranný prostriedok v prípade potreby alebo ako predĺžená liečba v kombinácii s krémom, pomocou náplastí dvakrát týždenne počas prvých dvoch týždňov a potom jedna náplasť týždenne počas nasledujúcich dvoch týždňov.

Odporúča sa pre unavené oči, so zjavnými známkami vrások, opuchov, vakov pod očami a tmavých kruhov. Ideálne ako týždenné ošetrenie a pre chvíle únavy.

TESTY ÚČINNOSTI
U 80 % žien bolo znížené vaky pod očami.*

U 80 % žien vyzerali očné kontúry uvoľnenejšie a s menej unaveným vzhľadom.*

*Nezávislý laboratórny test. 20 žien 30 dní.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: