Doprava zadarmo pri objednávke nad 50€

SKIN REGIMEN MICROALGAE ESSENCE 100 ml

Kód: 687
Novinka Tip
Značka: Davines
€70,60
Skladom

rozjasňujúca esencia pre energiu/intenzívna pleťová voda

Detailné informácie

Výber 2 kuriérskych spoločností
Výber 2 kuriérskych spoločností
GLS / DPD
GLS balíkomat
GLS Parcel Shop
Balíkomat

Podrobný popis

Intenzívna pleťová voda s koncentrovanými 7 základnými komponentmi, ktoré sa prirodzene vyskytujú v pleti, dodávajú spolu s jednobunkovou riasou optimálnu energiu. Intenzívne nabije a hydratuje pleť a efektívne pôsobí proti dehydratácii zapríčinenú stresom, centrálnym kúrením, klimatizáciou a cestovaním. Odporúčané použitie každý deň po čistení a taktiež, v prípade potreby, na použitie ako intenzívna maska. Textúra, veľmi podobná séru, je jemne chladivá a dodá okamžitý pocit sviežosti, revitalizáciu a zmiernenie opuchov a napätia. Prírodná vôňa navracia rovnováhu mysle aj tela spolu s povzbudzujúcim účinkom. Exkluzívne Longevity Complex™ (Komplex dlhovekosti™) potláča negatívne účinky stresu a príčiny rýchlejšieho starnutia pleti.

94,8% zložiek prírodného pôvodu.
Bez syntetických parfumácií.
Bez silikónov.

Aktívne ingrediencie

Longevity Complex™(Komplex dlhovekosti™): organický extrakt zo superpotravín a vysoko pokročilými molekulami pôsobí proti dôsledkom stresu a faktorom, ktoré urýchľujú starnutie. S baptíziou južnou pre zníženie nadbytočného kortizolu a pre zvýšenie úrovne beta endorfínov. S Maqui bobuľami pre antioxidanty, špenátom proti
glykačnému pôsobeniu a tiež na napravenie dna metylácie. S karnozínom proti glykácii.

Jednobunková mikroriasa: tento extrakt pochádza z mikroriasy nazvanej krásnoočko štíhle, ktorá je veľmi aktívna v uvoľňovaní vápnika a k produkcií bunkového ATP, hlavným stimulantom bunkového metabolizmu a dôvodom pre nárast energie v pleti.

POUŽITIE
Do dlane vytlačte 2 pumpičky produktu, potom privoňajte k vôni a párkrát predýchajte. Ľahkým tlakom vklepte do pleti, pokračujte poklepávaním prstov zo stredu tváre smerom von a od brady smerom hore a to do úplného vstrebania.
ODPORÚČANÉ
Pre stresovanú, dehydratovanú a starnúcu pleť.

PROFESIONÁLNE TIPY
Pokiaľ je pleť obzvlášť unavená, vytvorte si z esencie masku. Navlhčite niekoľko obrúskov týmto koncentrovaným roztokom a umiestnite ich na tvár. Vyhnite sa očnému okoliu. Nechajte pôsobiť 10 minút a potom odstráňte prebytky ľahkým poklepávaním pre uľahčenie vstrebania. Ak je potom pleť citlivejšie, opláchnite tvár studenou vodou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: