Doprava zadarmo pri objednávke nad 50€

SKIN REGIMEN 1,0 TEA TREE BOOSTER 25 ml

Kód: 705
Novinka Tip
Značka: Davines
€105,80
Skladom

koncentrovaný booster proti nedokonalostiam pleti

Detailné informácie

Výber 2 kuriérskych spoločností
Výber 2 kuriérskych spoločností
GLS / DPD
GLS balíkomat
GLS Parcel Shop
Balíkomat

Podrobný popis

Čistiaci koncentrát 1% Tea Tree oleja, 3% mandľovej kyseliny a Komplexu dlhovekosti ™ pre mastnú a nečistú pokožku. Rieši nedokonalosti pleti a akné. Zaisťuje hladšiu, čistú a vyrovnanú pleť.

93,7% zložiek prírodného pôvodu.
Bez silikónov.
Bez parfumácie.

Aktívne ingrediencie.
Longevity Complex™ (Komplex dlhovekosti™): organický extrakt zo superpotravín a vysoko pokročilými molekulami pôsobí proti dôsledkom stresu a faktorom, ktoré urýchľujú starnutie. S baptíziou južnou pre zníženie nadbytočného kortizolu a pre zvýšenie úrovne beta endorfínov. S Maqui bobuľami pre antioxidanty, špenátom proti glykačnému pôsobeniu a tiež na napravenie dna metylácie. S karnozínom proti glykácii.

Tea Tree oil: z čajovníkového stromu Melaleuca Alternifolia - je známy pre svoj antibakteriálny účinok a tak sa odporúča najmä pre nedokonalosti pleti a vyrážky.
Tento olej dáva výrobku špecifickú vôňu.

3% Mandľová kyselina: alfa-hydroxy kyselina s exfoliačnými vlastnosťami pôsobí na hyperkeratózu spôsobenú nadmernou oxidáciou mazu vo folikule. Antibakteriálna
aktivita pomáha znižovať existujúce nedostatky pleti, zabraňuje budúcim, a zachováva hladkosť pokožky.

POUŽITIE
Aplikujte výrobok na noc na celú tvár pre zníženie a vyváženie nadmernej mastnoty, alebo iba špecificky v oblastiach s vyrážkami a nedokonalosťami. Ráno opláchnite. Aplikujte každý deň po dobu jedného mesiace. Odporúčame počas dňa použiť SPF.

ODPORÚČANÉ
Ideálne pre mastnú a nečistú pokožku, ktorá je náchylná k nedokonalostiam a pre pokožku dospelých, ktorí trpia na akné. 

POBYT NA SLNKU 
Tento produkt obsahuje alfa-hydroxy kyselinu (AHA), ktorá môže zvýšiť citlivosť pokožky na slnko a najmä zvýšiť možnosť spálenín. Odporúča sa preto pred pobytom na slnku chrániť oblasti, kde boli AHA aplikované a použiť opaľovacie prípravky. Používajte opaľovací krém, noste ochranný odev a obmedzte pobyt na slnku pri používaní tohto produktu a súčasne potom po dobu jedného týždňa. Nepoužívajte produkt dlhšie, než sa odporúča. Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak by pretrvávalo podráždenie, prerušte používanie a konzultujte s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

PROFESIONÁLNE TIPY
Použite kvapku produktu na vyrážky na podporu ich uzdravenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: