Doprava zadarmo pri objednávke nad 50€

SUBLIME SKIN MICROPEEL LOTION 100 ML

Kód: 732
Novinka Tip
€47,10
Skladom

pleťové mlieko pre jemnú a progresívnu každodennú mikro-exfoliáciu 

Detailné informácie

Výber 2 kuriérskych spoločností
Výber 2 kuriérskych spoločností
GLS / DPD
GLS balíkomat
GLS Parcel Shop
Balíkomat

Podrobný popis

Zdokonaľujúce pleťové mlieko s kyselinou mliečnou a glukonolaktónom pre jemnú a progresívnu každodennú mikro-exfoliáciu a pre väčšiu vnímavosť pokožky na následné ošetrenie.

CONSCIOUS SKIN SCIENCE™ produkt s 99% prírodnými ingredienciami

thout silikóny, deriváty animal, minerálne oleje, umelé farbivá, etoxyláty
(PEG) a akryláty.
Bez pridaných vôní.

CHARAKTERISTIKY
Postupne obnovuje a zlepšuje textúru pokožky, takže je jasnejšia a hladšia s rovnomernejšou pleťou a kontrastuje s nedokonalosťami a známkami starnutia.

AKO TO FUNGUJE
KYSELINA MLIEČNA 2,5% alfa-hydroxy kyselina tklobúk oslabuje medzibunkové spoje, ktoré viažu keratinocyty v stratum corneum, čo im umožňuje oddeliť. GLUKONOLAKTON 2,5% polyhydroxykyslá kyselina s progresívnym a jemným ex-foliačným účinkom. Jeho cyklická molekulárna štruktúra z neho robí čiastočne dobre znášaný pri aplikácii a početné hydroxylové skupiny mu dávajú vynikajúcu schopnosť viazať vodu s následným hydratačným účinkom na pokožku.

Použitie:
Ráno a večer naneste krém na bavlnený tampónik a jemne poklepte na tvár a krk na vyčistenú pokožku. Nasleduje aplikácia Sublime Skin Intensive Serum a/alebo jedného zo špecifických krémov Sublime Skin.

Odporúča sa pre všetky kožné stavy a vo všetkých klimatických podmienkach.

UPOZORNENIE NA SPÁLENIE SLNKOM: tento produkt obsahuje kyselinu alfa-hydroxovú(aha), ktorá môže spôsobiť citlivosť pokožky na slnko a najmä možnosť spálenia slnkom. Používajte iba podľa pokynov. Odporúča sa, aby pred vystavením slnku používatelia pokryli oblasti, kde boli aplikované opaľovacím krémom. Používajte opaľovací krém, noste ochranný odev a obmedzte pobyt na slnku pri používaní tohto produktu a po dobu jedného týždňa potom. Kontakt prípravku s pokožkou musí mať obmedzenú frekvenciu alebo trvanie. Vyhnite sa kontaktu s očami a periokulárnou oblasťou. Ak by sa preukázala citlivosť na produkt, prerušte užívanie a poraďte sa s lekárom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: