Doprava zadarmo pri objednávke nad 50€

Alchemic creative conditioner 250 ml

Kód: 447/LAV 447/MAR 447/PIN 447/TEA 447/COR Zvoľte variant
€23,90
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

kondicionér

Detailné informácie

Výber 2 kuriérskych spoločností
Výber 2 kuriérskych spoločností
GLS / DPD
GLS balíkomat
GLS Parcel Shop
Balíkomat

Podrobný popis

Alchemic Creative Conditioners je líniové rozšírenie systému Alchemic podporujúce kaderníkov v ich snahe vytvoriť kreatívne farebné efekty. Boli formulované s priamymi pigmentmi, ktoré sa nanášajú na svetlé prírodné vlasy (ideálne na úrovni 8/9 a vyššie), zosvetlené a odfarbené vlasmi až na platinovú blond, ponúkajúce zábavné a odvážne farebné výsledky pri kondicionovaní vlasov.

Každý nový kondicionér Alchemic Creative sa môže používať samostatne alebo zmiešaný s iným kondicionérom Alchemic Creative, aby sa dosiahli farebné výsledky. Je tiež možné kombinovať rôzne farby na rôznych častiach vlasov a vytvárať tak rôzne interpretácie krásnej hry farieb.


Použitie: Produkt naneste na šampónované, suché alebo navlhčené vlasy na plochu, ktorú chcete zafarbiť, a zaistite tak úplnú saturáciu produktu do vlasov. Množstvo požadovaného produktu sa môže líšiť v závislosti od dĺžky a pórovitosti vlasov a zvoleného typu aplikácie (suché / vlhké vlasy, plná hlava / čiastočná aplikácia, vybrané kreatívne techniky atď.). Nechajte pôsobiť až 20 minút. Dôkladne opláchnite.
Ak si len chcete zachovať farbu, môžete nechať Alchemic Creative Conditioner pôsobiť kratšiu dobu (5-8 minút).
Ak chcete dosiahnuť efekt pastelovej farby, rozrieďte Alchemic Creative Conditioner v miske bielym kondicionérom (odporúčané OI conditioner, OI butter alebo Naturaltech Vegetarian Miracle).
Priame pigmenty obsiahnuté vo výrobkoch môžu zafarbiť ruky, preto vám odporúčame používať rukavice pri aplikácii produktu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: