Doprava zadarmo pri objednávke nad 50€

RAD PRE TVÁR A TELO

a7ff7df97afffd200a6cd3d4a4299a6a

Filozofia skupiny Davines SPA, ktorá vždy smerovala k témam etiky a trvalo udržateľného rozvoja, ktorá predstavuje rámec pre trvalé investovania, nás priviedla k rozhodnutiu používať energie z obnoviteľných zdrojov (Lifegate Energy Project® www.lifegate.it) a vrámci vnútrofiremného projektu etického kódexu (Carta etike) navrhnúť týždenné eko-tipy, ako byť viac ohľaduplný k životnému prostrediu.

Celá výroba Comfort Zone v Parme prešla náročným projektom LifeGate Zero Impact, ktorý zaručuje, že výroba je plne ekologická a zanecháva nulový vplyv na životné prostredie. Súčasťou projektu je obnova lesov v Taliansku a na Costa Rice. Z tohto dôvodu Comfort Zone urobila rozhodnutie ponúknuť rad pre tvár a telo, ktorá nasleduje nariadenie Ecocert, medzinárodnú certifikačnú organizáciu, známu pre svoje prísne parametre výroby prípravkov a inšpekcie. Teda nielen rad podobný ostatným, ktorý sa stráca medzi mnohými značkami na trhu tzv. “Prírodných produktov”, odrážajúce prezentáciu, ktorú chce zákazník počuť. Naopak: konkrétna a cielená ponuka, ktorá sa začleňuje do filozofie Comfort Zone a celej skupiny Davines S.p.A..

BIO CERTIFIKOVANÉ celotelové ošetrenie SACRED NATURE

Procedúra je už od počiatku inšpirovaná prírodou. Celá rada spĺňa najprísnejšie normy ECOCERT. Vôňa tejto ekologickej línie je charakteristická výraznou mandľovou arómou s jemnou vôňou cédrového dreva a vanilky. Osviežujúci citrus zanecháva nezabudnuteľný zmyslový zážitok.
Pre upokojenie a uvoľnenie bol navrhnutý celotelový špeciálny rituál s pohybmi ako sú srdce a motýlie krídla umožňujúce hĺbkové okysličenie, obnovu energie a zároveň výživu pokožky tela.
Bohatstvo Sacred Nature spočíva v receptúre 99% prírodného zloženia. Vďaka oleju Buriti rada získala anitoxidačné vlastnosti, ktoré chránia pokožku pred poškodením a tým spomaľujú starnutie kože. Extrakt z motýlieho kríka má schopnosť chrániť DNA spôsobujúce odumieranie buniek. Rituál je možný ponúknuť iba ako ošetrenie tváre s výživnou maskou alebo ako ošetrenie tela s peelingom. Možno tiež kombinovať oba varianty dohromady.
ÚČINKY: Hĺbková výživa pleti a celého tela, odstránenie odumretej pokožky
Všetky produkty sú bez ANOlikonov: nahradené vyživujúcimi olejmi a maslami pre účinok “pravej aktívnej krásy”.
DOPORUČENÉ PRE: Ženy a mužov 25+

Comfort Zone produkty tu.