Doprava zadarmo pri objednávke nad 50€

Novinka!!! NATURALTECH

ELEVATING

Nový rad špeciálne navrhnutý na použitie v spojení s procedúrami Naturaltech Treatments, na „zvýšenie“ účinnosti liečby a na zintenzívnenie zážitku a rituálu v salóne.

 

 

NT ELEVATING SCALP RECOVERY TREATMENT 100 ML

Ideálne pre citlivú a dehydratovanú pokožku hlavy, náchylnú na začervenanie alebo s problémami s podráždením a zápalom. Vďaka hydratačnému a upokojujúcemu účinku poskytuje okamžitú úľavu a poskytuje ďalšiu ochranu pred mestským znečistením, ktoré môže spôsobiť suchú pokožku hlavy. Všestranný a ľahko použiteľný, môže byť použitý v salóne alebo doma. Upokojuje pokožku hlavy a zároveň zanecháva vlasy ľahké, jemné a čisté bez tiaže.

 

NT ELEVATING FRAGRANCE 250 ml

Priestorový sprej určený na rozptýlenie vône Naturaltech v salóne na doplnenie a zintenzívnenie rituálu v salóne. Osvieženie atmosféry príjemnou vôňou a vytvorenie čuchovej pamäte pre klienta. Produkt je možné používať v salóne počas všetkých ošetrení. Môže sa tiež aplikovať na uteráky použité pri ošetrení alebo na darčekové papierové materiály.

REBALANCING

NT REBALANCING CLEANSING TREATMENT 250 ML

Pre mastnú pokožku hlavy a ťažké vlasy s nadmernou tvorbou kožného mazu. Oplachujúce ošetrenie pokožky hlavy. Pomáha znižovať tvorbu mazu na pokožke hlavy a účinne čistí vlasy a pokožku hlavy s okamžitým pocitom sviežosti. Je obohatený o prísady prírodného pôvodu a podporuje udržiavanie zdravej pokožky hlavy bez odrazu, ktorý je často spojený s liečbou regulácie mazu. Produkt bol vyvinutý tak, aby spolupracoval s Rebalancing Shampoo a poskytoval tak dodatočné čistenie pokožky hlavy, kedykoľvek je to potrebné.

Elevating produkty tu.

Rebalancing Cleansing Treatment tu.