Exkluzívny distribútor DAVINES na Slovensku

Alchemic creative conditioner 250 ml

Kód: 447/LAV 447/MAR 447/PIN 447/TEA 447/COR Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Davines
€20,10
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

kondicionér

Detailné informácie

Podrobný popis

Alchemic Creative Conditioners je líniové rozšírenie systému Alchemic podporujúce kaderníkov v ich snahe vytvoriť kreatívne farebné efekty. Boli formulované s priamymi pigmentmi, ktoré sa nanášajú na svetlé prírodné vlasy (ideálne na úrovni 8/9 a vyššie), zosvetlené a odfarbené vlasmi až na platinovú blond, ponúkajúce zábavné a odvážne farebné výsledky pri kondicionovaní vlasov.

Každý nový kondicionér Alchemic Creative sa môže používať samostatne alebo zmiešaný s iným kondicionérom Alchemic Creative, aby sa dosiahli farebné výsledky. Je tiež možné kombinovať rôzne farby na rôznych častiach vlasov a vytvárať tak rôzne interpretácie krásnej hry farieb.


Použitie: Produkt naneste na šampónované, suché alebo navlhčené vlasy na plochu, ktorú chcete zafarbiť, a zaistite tak úplnú saturáciu produktu do vlasov. Množstvo požadovaného produktu sa môže líšiť v závislosti od dĺžky a pórovitosti vlasov a zvoleného typu aplikácie (suché / vlhké vlasy, plná hlava / čiastočná aplikácia, vybrané kreatívne techniky atď.). Nechajte pôsobiť až 20 minút. Dôkladne opláchnite.
Ak si len chcete zachovať farbu, môžete nechať Alchemic Creative Conditioner pôsobiť kratšiu dobu (5-8 minút).
Ak chcete dosiahnuť efekt pastelovej farby, rozrieďte Alchemic Creative Conditioner v miske bielym kondicionérom (odporúčané OI conditioner, OI butter alebo Naturaltech Vegetarian Miracle).
Priame pigmenty obsiahnuté vo výrobkoch môžu zafarbiť ruky, preto vám odporúčame používať rukavice pri aplikácii produktu.