Príbeh Davines | HairCentrum
Rodinný podnik s tradíciami

Davines

Taliansky Inštitút vyhlásil v roku 2008 Davines ako jednu z najlepších 100 spoločností v Taliansku.

Objednávky

0911 330 055

Príbeh Davines

Firma Davines bola založená rodinou Bolatti v Parme v Taliansku V roku 1983. Davines začal ako výzkumné laboratórium vyrábajúce produkty vysokej kvality pre starostlivosť o vlasy pre renomované kozmetické firmy na svete. Po desiatich rokoch zdokonalovania našich skúseností sme vytvorili našu vlastnú vlasovú značku Davines, výhradne pre salóny a v roku 1996 založili [comfort zone] starostlivosť o pleť pre kúpeľné a kozmetické centrá.

“Vytvorením udržateľnej krásy nabádame ľudí, aby sa starali sami o seba, prostredie, v ktorom žijú a pracujú, tak i o veci, ktoré milujú.”

Od začiatku sme sa zamerali na tvorbu kvalitných produktov, ktoré sú vedecky navrhnuté pre prácu, kde vyjadrujú osobitý štýl a ducha. Náš štýl je odrazom našej zvedavosti a otvorenosti voči svetu (rozdielne kultúry, zvyky a ľudia, ktorí nás naozaj inšpirujú). Náš taliansky pohľad na históriu a umenie, design a módu, kultúru a životný štýl - to je naše dedičstvo a to, kto sme. Milujeme veci, ktoré odrážajú jednoduchosť a harmóniu, pretože ich krása je vždy moderná. A i keď sme v symbióze s dnešnou dobou, vytvárame koncepty a výrobky, ktoré sú určené preto, aby sa stali klasickými i nadčasovými. Kvalita pre nás znamená mať slobodu vytvoriť najlepšie produkty. Dôraz je kladený na ohľaduplnosť k životnému prostrediu, použitím vysokého stupňa prírodných zložiek a použitím vedeckej presnosti na všetky produkty, aby sa zaistila bezpečnosť zákazníkov. Kvalita je nie len dôležitá pre nás, ale i našich partnerov a zákazníkov. V Davines si trúfame robiť to, v čo veríme, a nie je v súlade s hlavným prúdom. Nasledujeme intuíciu, ktorá vedie naše kroky. To nám dáva slobodu rozvíjať koncepty a produkty, ktoré sú originálne, autentické a emočne spojené s ľuďmi. Naša práca je premyslená – v rovnováhe sú látky a štýl, veda a príroda, ľudia a duch. Práve toto nám umožňuje vytvoriť to, čomu hovoríme „Život naplňujúci projekty“. O viac než dve desaťročia neskôr je Davines vo viac ako 75 krajinách, v tisíckach salónoch so stovkami a stovkami nadšených kaderníkov. Aj keď stále rastieme, máme sídla v Parme, New York City, Paríž, Londýn, Mexiko City, naše korene sú pevne zasadené v našich začiatkoch ako rodinné výskumné laboratórium vedené rovnakou túžbou po kvalitných produktoch s autentickým prístupom a nadčasovým odvolaniam.

NAŠA MISIA

Naším cieľom je inšpirovať a zlepšovať kvalitu pracovného života kozmetických odborníkov po celom svete prostredníctvom koncepcií, produktov a služieb, ktoré im umožnia ponúknuť klientom jedinečné zážitky.  
 
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *