+421 911 330 055

STAROSTLIVOSŤ O MUŽA

PASTA & LOVE


PASTA & LOVE zhŕňa myšlienku muža, ktorú sme si pre túto líniu predstavili. Je to bon vivant: Muž, ktorý vie oceniť kvalitu vecí a ktorý sa rozhodne nimi obklopiť. Kultúra, dobrá kuchyňa, strih na mieru, bicykel vo voľnom čase, namiesto znečisťujúceho automobilu, relaxačná prestávka za barovým stolom, pred espressom pripravenému k dokonalosti.
Muž, ktorého sme si predstavovali, cestuje okolo sveta, ale nestráca svoju identitu a váži si svoje vlastné tradície a hodnoty. PASTA & LOVE oslavuje pohodu s jemnou iróniou, evokuje dva symboly, ktoré najviac vystihujú Talianskú kultúru po celom svete. Dobré jedlo a lásku.

PASTA & LOVE produkty

Olej na holenie a na fúzy: môže sa použiť v salóne ako úvodné zavedenie rituálnej starostlivosti. Umožňujúc rôzne spôsoby nanášania, je možné ho vmasírovať na tvár a na krk, po ňom nasleduje aplikácia teplého uteráka. Tento prístup je príležitosťou na uskutočnenie krokov k starostlivosti, ktoré tiež zabezpečia veľmi jemné a efektívne oholenie.

Zjemňujúci gél na holenie: Používa sa priamo rukami alebo štetcom a uspokojuje rôzne preferencie stylistov. Hustá textúra nekvapká, čo umožňuje robiť detaily a kontúry.

Hydratačný krém po holení: ľahká textúra umožňuje vytvoriť posledný krok a dokonale hydratuje pokožku bez mastného efektu. Produkt je obohatený energizujúcou vôňou, ktorá zanecháva krásny, povznášajúci pocit.

Fľaše sú čiastočne vyrobené z recyklovaného skla (34% po ukončení spotreby a 24% z priemyselného odpadu), aby mali menší dopad na životné prostredie. Všetky balenia Pasta & Love sú recyklovateľné, vrátane gélu na holenie.

Taktiež emisie oxidu uhličitého, generované z výroby všetkých balíkov línie, sú plne kompenzované vďaka projektu EthioTrees, ktorý zabezpečuje opätovné zalesnenie prírodných rezervácií v severnej oblasti Etiópie, ktorej hrozí dezertifikácia.
Všetky výrobky rady majú veľmi výraznú citrusovú a energickú vôňu.
Okamžitá sviežosť vyžaruje z citrónov, bergamotu a pomarančových kvetov, ktoré dominujú vo vrchných tónoch, obklopené tónmi dúhovky a pačuli, ktoré vôňu obklopujú a pôsobia živo a jemne.