+421 911 330 055

NOVINKA PRE BLOND VLASY!!!

Nový rad je venovaný starostlivosti o prirodzené, chemicky ošetrené, špeciálne odfarbené blond vlasy. Táto rada je ideálna pre chladné, teplé aj prirodzené blondínky a bude mať nasledujúce hlavné vlastnosti:

• KOZMETICKÉ ÚČINKY: výživné, hydratačné, osvetľujúce účinky a predlžujúce dobu fúkania do sucha vďaka extraktu Baobab a posilňujúcemu botanickému štítu.
• OCHRANA A POSILNENIE: spevnenie, ochrana spojenia, prevencia a oprava poškodenia vlasových vlákien; UV ochrana vďaka komplexu Biacidic Bond, extraktu baobabu a UV filtrom.
• CHROMATICKÉ ÚČINKY: ovládanie farebných tónov, vyváženie nežiaducich tónov, blond rozjasnenie, vďaka inovatívnemu prírodnému extraktu Jagua blue.

HEART OF GLASS SILKENING SHAMPOO/šampón pre blond vlasy
250 ml

Tento šampón bez obsahu síranov je vyvinutý na jemné umývanie blond vlasov, ktoré sa často ošetrujú, vyžadujú často osobitnú starostlivosť. Obsahuje prírodný výťažok z JAGUA BLUE (exotické ovocie), ktorý pomáha
pri kontrole nežiaducich tónov a získate tak krásnu, žiarivú blond. Táto bohatá receptúra má vyživujúci účinok a je mimoriadne šetrná k vlasom a pokožke hlavy.
• mimoriadne jemný šampón
• pomáha dosiahnuť svetlý a lesklý blond
Použitie: naneste na pokožku hlavy a vlhké vlasy a jemne vmasírujte. Dôkladne opláchnite a v prípade potreby opakujte. Dôkladne opláchnite v prípade kontaktu s očami.

HEART OF GLASS INTENSE TREATMENT/intenzívne ošetrenie pre blond vlasy
150 ml

Je to veľmi koncentrované a bohaté zloženie, ktoré obsahuje komplex biacidovej väzby a extrakt z baobabu na spevnenie a ošetrenie všetkých druhov blond vlasov. Pomáha posiľňovať vlasy, aby boli žiarivé, hladšie a lepšie zvládnuteľné. Keďže ide o koncentrovaný produkt, jeho použitie sa navrhuje raz za týždeň alebo častejšie, ak sú vlasy veľmi poškodené.
Použitie: naneste na uterákom vysušené vlasy po dĺžkach a koncoch. Nechajte pôsobiť 5 až 10 minút, rozčešte a dôkladne opláchnite. Podľa potreby postupujte s RICH CONDITIONER.

HEART OF GLASS RICH CONDITIONER/posiľňujúci kondicionér pre blond vlasy
250 ml

Je to intenzívny a bohatý kondicionér pre blond vlasy, obohatený o prírodný výťažok z JAGUA BLUE (exotické ovocie) na kontrolu chladných tónov a rozčesávanie blond vlasov. Prítomnosť komplexu biacidovej väzby pomáha posilniť väzby a spevniť vlasy.
Použitie: naneste na uterákom vysušené vlasy po dĺžkach a koncoch. Nechajte pôsobiť 5 minút, potom rozčešte a dôkladne opláchnite. Opláchnite v prípade kontaktu s očami dôkladne.

HEART OF GLASS SHEER GLAZE/rozjasňujúci tepelný fluid pre blond vlasy
150 ml

Je to posledný krok v starostlivosti o blond vlasy. Je vyvinutý tak, aby chránil vlasové vlákno pred vysušením. Účinok je okamžitý, ale aj dlhodobý: vďaka svojmu zloženiu sa vlasové kutikuly udržujú v optimálnom stave, čo vedie k ich žiarivej farbe a zdravému vzhľadu po umytí. Je obohatený o UV filtre a chráni pred poškodením UV žiarením. Poskytuje
tiež tepelnú ochranu a je ideálnym produktom na nanášanie pred fénovaním.
Použitie: naneste rovnomerne 7 až 15 púmp na vlasy vysušené uterákom, prečešte ich a pokračujte v požadovanom stylingu. Opláchnite prípade kontaktu s očami.